Освіта за кордоном

  «Орієнтир майбутнього студента» (інформаційне забезпечення вступної кампанії)
1. Навчання у ВНЗ Польщі, Греції та Болгарії http://www.euroosvita.com/
2. Вища освіта в Європі: традиції та інновації
3. Сайт «Проект Освіта без кордонів». Навчання у Польщі й Англії: http://www.proekt-obk.com/
4. Освіта в Польщі / Освіта в Чехії/ Освіта в Словаччині / Освіта в Австрії.
5. Стипендіальна програма для студентів України в Німеччині http://turizmua.com.ua/poiskovik/
 
6. Завантажте збірник "Навчайся в Європі" (Освітні програми, гранти та стипендії ЄС): http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/documents/virtual_library/education-in-eu_uk.pdf
7.  Вас цікавить навчання за кордоном? Почніть з пропонованих програм на сайті  http://eductravel.com.ua/

8.  В Україні розпочав свою роботу новий проект, що сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info.
Цей інформаційний ресурс складається з освітньої і правової частин. Портал створено за сприяння Міністерства закордонних справ Естонської Республіки, пише pedpresa.ua.
На думку координатора проектів Посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, eepro.info надасть можливість користувачам отримати повну інформацію про освіту за кордоном, допоможе українським студентів дізнатися про Європу і світ.
«Портал дасть змогу абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, молодій людині необхідно було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин», – зазначив автор проекту, секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук. Сьогодні знайти інформацію значно простіше, адже на сайті розміщено все про стипендії, гранти, конференції за кордоном. Портал також надає правову допомогу з основних питань, що стосуються прав і обов’язків української молоді як у межах України, так і за кордоном.
«Незабаром плануємо викласти на сайт контакти українських громад у різних країнах світу, аби в наших студентів була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі – українська діаспора завжди допомагала і допомагає нашим громадянам у проблемних ситуаціях», – поділився планами автор проекту.
Радник міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко зазначив, що українська держава зацікавлена, аби молодь отримувала європейську освіту, а після завершення поверталася до України та вкладала весь свій професійний хист у розбудову країни. «Євроінтеграція неможлива, якщо країною керують люди, які ніколи не були в країнах ЄС. У людини завжди має бути право вільного вибору – одна із засадничих цінностей вільного світу, країн ЄС і НАТО», – наголосив він.

9. Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” створений для українських абітурієнтів з метою простого та прямого доступу до вищих навчальних закладів Польщі, зокрема для їхньої підготовки до вступу, адаптації та підтримки під час навчання. https://www.univerpl.com.ua/

Комментариев нет:

Отправить комментарий